دیجی

دیجی‌دکّان یک فروشگاه آنلاین محصولات دیجیتال (Digital Goods) است. دیجی‌دکّان بستری برای فروش فایل های شما توسط خودتان است. شما می توانید هر محصول دیجیتال را بخرید و بفروشید.

محصولاتی مثل فایل های گرافیکی ارزشمند، عکس، آموزش مهارت هایی که در آنها تخصص دارید و … . دیجی دکان با هدف فراهم کردن بازار بزرگی برای طراحان، فیلم سازان، توسعه دهندگان و افراد متخصص در هر مهارتی فعالیت خود را آغاز کرده است.

روند فعالیت به گونه ای است که فروشندگان و متخصصان (مثلا یک گرافیست) محصول خود را برای فروش آماده کرده (مثلا طرح یک کارت ویزیت) در سایت بارگذاری و بر اساس قیمت دلخواهشان محصول خود را عرضه و خریدار نیز بر اساس نیاز خود خریداری می کنند.

چرا دیجی دکان؟

۱- دیجی دکان دارای مجوز واحد فرهنگی دیجیتال به شماره ۴۴۶۱ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

۲- دیجی دکان دارای نماد دوستاره اعتماد الکترونیک از وزرات صنعت، معدن و تجارت است.

۳- دیجی دکان تضمین پشتیبانی و بازگشت وجه به خریداران محصولاتش می‌دهد.

۴- فروشندگان دیجی‌دکان تائید هویت‌شده و با آنها قرارداد بسته شده است. به همین دلیل کاربران با خیال آسوده محصولات مورد نیازشان را خریداری می کنند.

۵- تمامی محصولات عرضه شده در دیجی دکان ایرانی و ۱۰۰درصد تولیدشده متخصصان و هنرمندان ایرانی است. پس شما مشابه این محصولات را در وبسایت های خارجی یا بصورت رایگان پیدا نخواهید کرد.

۶- پشتیبانی خط قرمز دیجی دکان است! تمامی فروشندگان در برابر خریدار بایستی پاسخگو باشند. این اصلی است که ما بر آن همواره تاکید داشته و بر نحوه ارائه پشتیبانی نظارت داریم.

می‌خواهید بیشتر بدانید؟

فهرست