نشان دیجی‌دکان

در: راهنما

طراحان، توسعه دهندگان وب و موبایل، فیلمسازان و تمامی فروشندگان دیجی‌دکّان مخیر به استفاده از منابع تصویری دلخواهشان هستند، البته چنانچه مغایرتی با قوانین دیجی‌دکّان داشته باشد، محصول منتشر نخواهد شد.

 به اعتقاد ما خانواده بزرگ مارکت دیجی‌دکّان مکمل یکدیگرند و هیچ‌کدام به تنهایی نقشی موثر در معاملات آنلاین و میزان آن نخواهند داشت. به همین دلیل پیشنهاد ویژه‌ای برای فروشندگان داریم! چنانچه فروشندگان از نشان و لوگوی دیجی‌دکّان در آثارشان به عنوان placeholderها و یا تصاویر نمونه استفاده کنند. کمیسیون پرداختی آنها به دیجی‌دکّان ۲۵درصد خواهد بود! یعنی ۵درصد کمتر از مقدار توافق شده در قرارداد.

رعایت نکاتی که در ادامه توضیح داده شده به استاندارد بودن محصولات شما کمک ویژه‌ای می‌کند. اگر قصد معرفی محصول‌تان را با نشان و لوگوی دیجی‌دکّان دارید توجه داشته باشید که:

  • نشان اصلی دیجی‌دکّان دارای زمینه سفید بوده و تنها کلمه DG  و حروف «ک k» و «ن n»  به همراه نشانه‌های آوایی، به رنگ سبز خواهد بود. سایر حروف می‌بایست به رنگ سیاه باشد.
  • نشان را در اندازه‌ای استفاده کنید که متن داخل آن خوانا باشد. حداقل اندازه برای استفادۀ آنلاین ۴۵pixel و برای استفاده در چاپ و نشر ۲۰ میلی‌متر است.
  • برای استفاده در پیش نمایش‌ها، ویدئوها و سایر محصولات‌ می‌توانید از فایل‌هایی که با ۳ فرمت مختلف و در اندازه یکسان در ادامه ارائه شده، استفاده کنید.
  • نشان دیجی‌دکّان را بدون اشاره و درج توضیحات بکارنبرید. همچنین نشان را اصطلاحاً دفرم نکنید یعنی آن را فشرده یا نکشید.
  • از نشان باید تنها برای معرفی و تبلیغ محصولاتی استفاده شود که در دیجی‌دکّان موجود هستند.
  • کد RGB رنگ سبز استفاده شده در نشان و هویت بصری دیجی‌دکّان  #0ea56b است.
فهرست